Baza danych na Wolfdog.org

4 Beträge / 0 new
Letzter Beitrag
Bild des Benutzers admin
Offline
Beigetreten: 07/21/2002
Beiträge: 522
Baza danych na Wolfdog.org

Proszę komentować artykuł tutaj:

Please comment the article here:

Bitte schreiben Sie hier den Kommentar zum Artikel:

Bild des Benutzers Lupusek
Offline
Beigetreten: 01/28/2006
Beiträge: 28
Baza danych na Wolfdog.org

Margo i Przemku!
to My Wam dziękujemy za tą bazę danych. Wykonaliście ogromną pracę, tworząc portal wolfdog, a wszyscy zainteresowani mogą z niej korzystać nieodpłatnie (przynajmniej na razie). Jest naprawdę cennym źródłem informacji, a sama baza danych stanowi "perełkę" w necie. To Wy propagujecie tą rasę w Polsce, i robicie to bardzo dobrze. Polskie Czechosłowackie Wilczaki wiele Wam zawdzięczają, a ich właściciele pewnie jeszcze więcej. Cieszę się i jestem dumna, że jestem właścicielką CZW "z Peronówki", bo to na prawdę wiele znaczy.
Jeszcze raz: DZIęKUJę

Bild des Benutzers Huan
Offline
Beigetreten: 11/09/2002
Beiträge: 184
Baza danych na Wolfdog.org

[quote:0761d554a3="alakra"]a wszyscy zainteresowani mogą z niej korzystać nieodpłatnie (przynajmniej na razie).
Napewno nie na razie Smile Przez 7 lat była bezpłatna to możemy się jeszcze trochę z nią pomęczyć Wink Ale swoją drogą trzeba coś zaplanować na 10-tą rocznicę Wink Wow... jak ten czas leci Wink

[quote:0761d554a3="alakra"]Cieszę się i jestem dumna, że jestem właścicielką CZW "z Peronówki", bo to na prawdę wiele znaczy.

Chyba będziemy musieli sobie to oprawić w ramkę Wink

Bild des Benutzers Margo
Offline
Beigetreten: 12/14/2010
Beiträge: 3287
Baza danych na Wolfdog.org

[quote:bca99fb38a="alakra"]to My Wam dziękujemy za tą bazę danych. Wykonaliście ogromną pracę, tworząc portal wolfdog, a wszyscy zainteresowani mogą z niej korzystać nieodpłatnie (przynajmniej na razie).

Tzn my dziekujemy w swoim imieniu. Bo rzeczywiscie pomysl sie sprawdzil.... OK Ale teraz juz sami bysmy sie nie wyrobili i nad Wolfdogiem pracuje cala grupa administratorow i moderatorow. My nie dawalismy nawet rady wyrabiac sie z aktualizacjami (o dodawaniu zdjec juz nawet nie wspominam :stars: ). A teraz wreszcie, gdy pracuje tam kilkanascie osob calosc wraca do normy... Wink

A co do platnosci to nigdy nie bedziemy pobierac oplat, bo Wolfdog z zalozenia jest (i na szczescie musi byc) strona hobbistyczna. Chocby po to, aby wszystko bylo zgodnie z prawem, bo sepy tylko siedza i czekaja, az nam sie noga podwinie Evil - nie kazdy lubi, gdy wszystkie informacje sa jawne i na swiatlo dzienne wychodza najwieksze nawet przekrety.... Bo nie kazdy hoduje dla hobby, czasem chodzi o calkiem spora kase zarabiana na szczeniakach.... :offend:

Anmelden oder Registrieren um Kommentare zu schreiben