"E"insteiny są już pełnoletnie

2 Beträge / 0 new
Letzter Beitrag
Bild des Benutzers Huan
Offline
Beigetreten: 11/09/2002
Beiträge: 184
"E"insteiny są już pełnoletnie

"E"insteiny są już pełnoletnieDziś jest pierwszy dzień pełnoletności miotu "E" z Peronówki po Jolce i Hero z Rofa - właśnie skończyły 18 miesięcy. Jednak w dorosłe życie nie wchodzą bez dorobku. Wręcz przeciwnie.... Mimo młodego wieku sięgneły po najwyższe wyróżnienia. O BOBach czy CWC nie będę mówić. Wymienie te najważniejsze tytuły:

Eury z Peronówki - prześwietlenie na dysplazję: HD-A (wolny od dysplazji), Młodzieżowy Champion Polski, Młodzieżowy Zwyciężca Świata 2006... Eury pokazał też, że nie tylko urok osobisty się liczy Wink Na swoim koncie ma również zaliczony egzamin PT, a teraz wraz z właścicielami szkoli się na psa towarzysząco-tropiącego (PTT)

Eligo z Peronówki - prześwietlenie na dysplazję: HD-A (wolny od dysplazji), Młodzieżowy Champion Słowacji, Polski i Litwy, Młodzieżowy Vice-Zwyciężca Świata 2006, Zwyciężca Klubu Słowacji 2006 (wybrany spośród 36 wilczaków z Polski, Czech, Słowacji i Niemiec), a i na placu szkoleniowym stara się dogonić swojego brata i powoli przygotowuje się do egzaminu PT Smile

Eresh z Peronówki - Młodzieżowy Champion Polski, pokazywana na Słowacji otrzymała bardzo pochlebne opinie i same oceny wybitnie obiecujące i doskonałe. Osiągnieć byłoby wiele więcej, gdyby nie pech - wiele wystaw straciła choćby regenerując siły po przebytej babesjozie. Na dysplazję będzie prześwietlana już niedługo.

Wszystkie trzy uzyskały już prawa hodowlane i tym samym Polska wzbogaciła się o dwóch reproduktorów, a hodowla "Wilk z Henrykówki" o sukę hodowlaną. Czekamy teraz na resztę rodzeństwa i mamy nadzieję, że wkrótce dołączą do grona psów hodowlanych.

Bild des Benutzers Gaga
Offline
Beigetreten: 11/22/2005
Beiträge: 446
"E"insteiny są już pełnoletnie

Uroczym Einsteinom życzymy porządnej popijawy i korzystania pełna paszcza z uroków dorosłego życia Wink

Anmelden oder Registrieren um Kommentare zu schreiben